Fotenie firemných akcií večierkov 
a eventov s AkaFuka
 
Fotografujeme:
Vianočné večierky, Plesy, Bály, Firemné akcie, Firemné Eventy, Firemné večierky, Oslavy, Novoročné večierky, Výročia, Family days, Openingy, Festivaly.

Pripravujete firemný večierok alebo rodinnú oslavu? Ponúkame vám fotenie s AkaFuka. Na každej akcii sme vám k dispozícii dvaja fotografovia. Prvý fotí akciu medzi ľuďmi, aby bola zachytená jedinečná  atmosféra, nálada a zábava a druhý fotograf má na starosti fotokútik s fotopozadím a rekvizitami. Organizácia akcií vyžaduje veľa času a pozornosti. Každá akcia je  jedinečná a chcete, aby bola nezabudnuteľná. Či už ide o predstavenie produktu alebo služby, výnimočnú udalosť, prehliadku, slávnostnú večeru alebo párty, AkaFuka je najlepšou voľbou pre Vás.
Reportážna fotografia:
Profesionálny fotograf zachytí jedinečné momenty kreatívnym spôsobom pre zachovanie živých spomienok.
Fotokútik:
Hľadáte atrakcie pre vašu párty alebo podujatie? Náš Fotokútik vám pomôže! 
Jedinečná zábava na Vašej akcii s trvalou spomienkou v podobe fotografií.
Fotografie z fotokútika dodávame podľa dohody buď retušované  v plnom  rozlíšení vo farebnom, čiernobielom a sépiovom prevedení, alebo fotografie tlačíme priamo na akcii.
Fotopozadia:
Môžete si vybrat fotopozadie na ktorom by ste sa radi fotili či už by malo byt slávnostné alebo party alebo za príplatok Vám radi vyrobíme pozadie na mieru s logom firmy alebo konkrétnej akcie.
Rekvizity:
V cene základného balíka je zahrnuté zabezpečenie tematických rekvizít z nášho archívu,  poprípade Vám zabezpečíme rekvizity na mieru.
Dizajn fotografií:
Vizuál fotografií  prispôsobíme podľa Vašich potrieb. Na fotky umiestnime grafiku s logom, názov akcie, produkt alebo ľubovoľný fotorámik.
Tlač fotografií:
Fotografie tlačíme priamo na akcii alebo dodávame podľa dohody plne retušované  vo vysokej  verzii  farebné, čiernobiele, sépia na e-mail.
 
Počet fotografií je ťažko odhadnúť nakoľko fotky dvakrát triedime, aby boli naj naj. Približný počet upravených fotografií je od 500 do 1000 ks.
Finálne fotografie pošleme na akékoľvek email adresy. U nás máte fotokútik aj reportážnu fotografiu v jednej cene.
Získajte vlastnú cenovú ponuku na mieru už dnes. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Back to Top